1pcs Prirodzený Okrúhly Tvar Konjac, Kozmetické Hubky Puff sa Tvár Očistí, Umývacie Hubky make-up Odstránenie Krásy make-up Nástroje

1pcs Prirodzený Okrúhly Tvar Konjac, Kozmetické Hubky Puff sa Tvár Očistí, Umývacie Hubky make-up Odstránenie Krásy make-up Nástroje

SKU: w9921

Nový produkt

€4.52 €3.62
Štítky: ice pack pre zranenie, mafia tričko, gél ice pack, gucci mužov, face powder puff, costume maskot, studený gél, beauti mixéra, Kozmetické Lístkového, gangster domova.

Konjac Tvár Hubky Očistu Tela Konjac, Hubky Aloe pre Hĺbkové Čistenie a make-up Odstránenie - Jednotlivo Zabalené

Prírodné & Organických : Vyrobené zo 100% čistého Konjac koreňom, tvár konjac, hubky pomáha pokožke žiarivý lesk. Bezpečný pre citlivú pokožku!

Nádherné Facial Cleanser : Jemne exfoliuje pleti a odstraňuje nečistoty, odumreté kožné bunky s hĺbkové čistenie.

Opakovane & Výhodné : Po použití, zavesiť ju na dobre vetranom mieste pre vyschnúť, najlepšie uchovávajte v chladničke s našimi znovu použiteľné vrecko na predlžuje životnosť Konjac, hubky. Táto huba je druh prírodné rastlinné vlákniny, vymeňte hubky pre každé 2 alebo 3 mesiacov.

Personalizované Riešenia : Rôzne voliteľné Konjac, Hubky s Pearl Powder, Levanduľa, francúzsky Červená Hlina, Aloe Hubky a Bambusové drevené Uhlie pre odstránenie nečistôt, oleja, pravidelné make-up, čierne bodky, odumreté a trvalé patch akné, čerpať z nečistôt a minimalizuje póry.

Konjac, Špongia je Vyrobená z 100% pure Konjac koreňom, ktoré obsahuje prírodné Konjac, zeleniny, vlákniny a vyživujúce vlastnosti pomoc na zlepšenie pleti zdravie a zároveň jemne exfoliačný. To je všetko-prírodné a bezpečné pre deti a dospelých 100% Biologicky hypoalergénne a chemikálie zadarmo vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre citlivú a kombinácia kože. Tampóny umožňujú jemná exfoliácia na osvieženie pokožky a pleti a zanecháva pokožku hladkú a čistú.

Osobné Konjac, Hubky poskytuje najlepšie riešenie pre rôzne kožné problémy, ideálny pre odstraňovanie nečistôt olej pravidelné make-up čierne bodky odumreté kožné a tmavé škvrny a minimalizuje póry, ako aj znížiť jemné linky na tvári. Voda-kvapka tvar je špeciálne navrhnutý pre pod okom-používanie a čistenie okolo nosa. Väčšie vlny tvar huba je pre plné telo používať všetci členovia rodiny by si to vážim výhody.


  • Veľkosť: 10mm
  • Zdroj Napájania: ŽIADNE
  • Funkcia 1: Omladenie Pleti
  • Funkcia 3: Odumreté Odstránenie
  • Názov Značky: newgo
  • Funkcia 2: Čistenie Tváre
  • Druh: Kozmetické Lístkového

Súvisiace produkty

Najpredávanejší