20Pcs/10Pair kvalitné Pozlátené RCA Konektor RCA samec konektor adaptéra Audio/Video Vodič Podporu 6 mm Kábel black&red

20Pcs/10Pair kvalitné Pozlátené RCA Konektor RCA samec konektor adaptéra Audio/Video Vodič Podporu 6 mm Kábel black&red

SKU: w9820

Nový produkt

€22.92 €14.90
Štítky: konektor rca, RCA, nordost, rcd310 usb, uhol konektor rca, greenyi konektor rca, viborg xlr, fakra konektor rca, napájací kábel, viborg, fiat 500 usb.

R,motivované nepretržitým inováciám a vysokej kvalite,je lídrom značka Konektor.Výrobky sú široko používané vo vojenských systémov,komunikačných a prístrojové vybavenie priemyselné odvetvia.Naším cieľom je poskytovať viac a najlepších možností pre váš inteligentný digitálny život.Vitajte nových zákazníkov a starých priateľov prísť na rokovanie a nastavenie obchodného vzťahu.

Kvalita je zlaté pravidlo R konektor prežiť podnikania, nikdy sme sa zastavili prísna kontrola kvality výrobkov, každý výroby fázu postupného a QC & obalov, sme sa striktne dodržiavať zásadu kvality prvý na prevádzku.

Vysoko kvalitné Pozlátené RCA Konektor RCA samec konektor adaptéra Audio/Video Vodič Podporu 6 mm Kábel black&red

Meno: RCA samec konektor vodič Surport kábla 6 mm Hmotnosť: 11.3 g Farba:Červená, Čierna 1. Vysoká kvalita RCA vodič; 2. Pozlátené medi plug; 3. Zliatiny zinku outter prípade materiálu; 4. Fix pre 6.5 mm audio kábel, 5. 100% R zbrusu nové balenie. 20pcs/bal. (pp taška) 1) Otázka

otázka také. centrum stĺpec tam mať čierny a červený vodič končí to môže spájky nich? Odpoveď môže. plus na centrum, zníženú hmotnosť. do svojho prípade, čierno-červená + všetky zhone. / toto nie je v rozpore s tebou nikto robiť. kvalita je pomerne konektor. 2) Otázka Dobrý deň, krajanov !!! výzva, ako spájkované tieto konektory nie sú žiadne problémy s obklady a odstúpenie od zmluvy ? Odpoveď zátky sú veľmi kvalitné spájkované dokonale v Rusku, a preto objednať s Allie. 3) Otázka mi Povedať, či je niečo, na konektory, magnety? Odpoveď Č. 4) Otázka Package sledovať ? Odpoveď je voliteľné, keď ste na mieste, poradí , Cainiao večeri, ekonomické / Yanwen Ekonomické air mail / Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus / Correos Ekonomiky týchto 4 spôsoby, ako môžu nie je možné sledovať on-line na číslo zásielky. Iní sledovanie informácií je k dispozícii. 5) Otázka Dobre balenie ? A koľko kusov na tento odkaz ? Odpoveď Je dodávaný s R pôvodnej retail balenie s kvalitu PP taška , potom hodiť do bublina obálka taška ,výrobok dobre chránené. A tento odkaz je pre 2ks/1pair (1 čierna+1red) v každom balení.


  • Druh: audio/video adaptér
  • Pohlavie: Samec konektor
  • Názov Značky: R
  • Funkcie: RCA SAMEC KONEKTOR
  • Aplikácia: Audio & Video, Osvetlenie
  • Číslo Modelu: RTC3056

Súvisiace produkty

Najpredávanejší