Vnútorné drevené dvere ložisko skryté pánty 180 stupňov brány ťažkých skryté spojenie hardvéru, dvere, kovania

Vnútorné drevené dvere ložisko skryté pánty 180 stupňov brány ťažkých skryté spojenie hardvéru, dvere, kovania

SKU: w9743

Nový produkt

€31.07 €30.76
Štítky: rebrík hliníkový závesov, ťažká garáž závesov dverí, ložisko axiálne, 6203 ložisko, kabinet hing, ťažká otočenia pántov dverí, nábytok hing, brány, závora zámku, hing, lisovaných hliníkových závesov.

Produkt discripyion

*Vhodné pre otvorenie doľava a doprava* balenie:1pc Materiál: špeciálne zliatiny zinku uhla Otvorenia:E-180 ° Názov: Hidden záves zručnosti požiadavka: Maximálne zaťaženie na 2 pánty: 80 KG Minimálne leaf hrúbka: 35mm Maximálna leaf šírka: 850mm Funkcie: A - Vhodné pre drevené dvere B-pre swing dvere C-skryť inštalácia D-troch-dimenzionální nastaviteľný rozsah ● Hore a dole ± 1,5 mm ● Ľavej a pravej ± 1mm ● Predné a zadné ± 1 mm v Prípade, že potrebujete viac množstve. Prosím, kontaktujte nás. (Špeciálne zliatiny zinku je odolná voči korózii a nie je ľahké hrdza)

Úplne skryté systém závesov

"Aby sa niečo neviditeľné je tiež dizajn!" Existuje určité odvolanie v navrhovaní položky takým spôsobom, že ich skutočná hodnota je spočiatku v pozadí, čím sa dáva priestor na ďalšie prvky. Flush montáž štylistické zásady, že vyžaruje minimalizmus a zahŕňa presné technológie a dokonalosti. Inovácie sa zrodila tradícia Široký rozsah plôch umožňuje rôzne aplikácie – môžu byť harmonicky šité na mieru architektonický koncept a tvarovky a môže úplne splynú v pozadí, keď príslušné dvere sú zatvorené. Black je trend farby pre rok 2020 v dizajne interiéru. Z čiernej kuchyne frontoch, v domácnosti a elektrických spotrebičov, aby sa úplne čierne nábytok obývacej izby: čierna farba stanovuje nové akcenty v obývacej izbe a vizuálne zdokonaľuje estetiky na to podstatné. Pri kombinácii a koordinované s inými trend materiálmi ako betón, svetlý dub alebo ocele v hrdza-optické dáva oblasti pohode a minimalistický dotyk. Všetky verzie modelu mať jednotný vzhľad, s bočnými zatvorené záves orgán pre flush mortise vzhľad. Odlišujú sa z hľadiska ich rozmery a zaťaženia kapacity, ktoré vykonávajú, ako aj v ich široké spektrum aplikačných oblastí, napríklad z dreva, vchodové dvere, zapustené model verzie pre neviditeľné rámy, varianty s intumescentných súpravy v prevedení s integrovanou prenos energie.


  • Certifikácia: FCC
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: FW-DY-0824-02
  • Funkcia: drevené dvere
  • Druh: neviditeľné dvere, záves
  • Zaťaženie: 80 KG/2 ks
  • Materiál: Zliatiny zinku
  • farba: Čierna/Sliver
  • Uhla otvorenia: 180 stupňov
Forkspaman 2020-12-03 Loops are good, but the coloring is not very and there are scratches. Plastic plugs for triple 4/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší