K3 Tretí Kanál Relé Elektronické Prepínanie 1ch Servo Signál Regulátora Modules DIY Dielov pre RC Loď Drone Svetlo Navi

K3 Tretí Kanál Relé Elektronické Prepínanie 1ch Servo Signál Regulátora Modules DIY Dielov pre RC Loď Drone Svetlo Navi

SKU: w9736

Nový produkt

€5.35 €4.71
Štítky: dt rc čln, rc lietadlá plyn, rc servo, kingmax servo, kulisu pre birthday party, dispečer letovej, model rc spínač, fm transmitt, servo, elektronika časti ročníka.

K3 Tretí Kanál Relé Elektronické Prepínanie 1ch Servo Signál Regulátora Modules DIY Dielov pre RC Loď Drone Svetlo Navi Funkcie - Len 5V napätie prijímača je podporované, inak modul môže byť poškodený. Ak prijímač a servo sú pomocou vysokého napätia systému, modul by mal byť pridaný s buck modul. - 1 kanál servo signálny vstup, ovládací jeden spôsob, ako elektronický spínač - Maximálny prúd 1A - Jeden spôsob, ako LED indikuje, pracovný stav - S boot ochrana, jednoduché ovládanie Vstupných kanálov nie je potrebné kalibrovať, kompatibilný so všetkými značkami zariadenia na diaľkové ovládanie - Transparentné tepelné shrinkable lepidlo, štýlový vzhľad, na prvý pohľad - Malé rozmery a nízka hmotnosť rozsah použitia - Diaľkové ovládanie model launch rocket - Diaľkové ovládanie model dymu ovládanie - Zbraň systém kontroly ako skutočný stroj - Dym ovládanie modelu lietadla - Ovládanie rôznych diaľkové prepínanie systémov - Prepínanie signálov z dvoch kamier - Ovládanie otvárania a zatváranie rôznych elektrických zdrojov, ako navigačné svetlá, svetlomety, strobe lights, buzzers, atď. - Ovládať spúšť fotoaparátu alebo prepnutie fotoaparátu nahrávanie a režimu fotoaparátu. Popis funkcií diaľkového spínača na diaľku ovláda elektrickým zariadením na modelu lietadla cez prepnúť kanál, na diaľkové ovládanie a 1-spôsob LED dynamicky ukazuje aktuálny prepínač štátu, v reálnom čase, takže to môže byť rýchlo začať aj bez návode na použitie. Tento prístroj nevyžaduje kalibráciu a dá sa presne kompatibilné s diaľkovým ovládaním zariadení rôznych značiek. Typické aplikácie 1. Pripojenie Pripojte signálny vstup kábla do plyn (tretia) kanál prijímača, ktorý zodpovedá plyn na diaľkové ovládanie. Indikátor napájania bude osvetlený, keď je pripojený k prijímaču. Práca indikátor sa rozsvieti, keď sa prepnúť kanál je otvorený a naopak. 2. Pracovný režim, červené LED svetlo indikuje, indikátor napájania. Modrá dióda LED označuje relé prevádzkový stav. 3. Spúšť Otočte páčku akcelerátora na diaľkové ovládanie na plný plyn a relé sa zavrie. Otočte páčku akcelerátora na diaľkové ovládanie na pol plynu a relé nebude pohybovať. Otočte páčku akcelerátora na diaľkové ovládanie minimálne plyn a relé sa zavrie.


 • Štyri-Pohon kolesa Atribúty: Relé Elektronické Prepínanie
 • Nástroj Dodávky: Montované triedy
 • Číslo Modelu: pre RC Bezpilotné Lietadlo
 • Veľkosť: for RC Drone Airplane
 • Názov Značky: SHUAICHI
 • RC Diely a Accs: Switch Modul
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Diaľkové Ovládanie Periférne Zariadenia/Zariadení: Relé Elektronické Prepínanie
 • Upgrade Diely/Príslušenstvo: Relé Elektronické Prepínanie
 • Pre Typ Vozidla: Lietadlá
 • Použitie: Vozidlá & Hračky Na Diaľkové Ovládanie,
 • Materiál: Kompozitný Materiál
Gennadiiruzanov 2020-12-24 The product conforms to the described, shipping times good. 5/5
Luperchronic69 2020-09-11 Very good relationship with the seller. Item of very good quality. Very nice design and perfect finish. Correct Description compared to the site. Very well packaged. Good value for money. Fast delivery. 5/5
Wocafonoxosa 2021-01-04 100% satisfait ! 5/5
Mr A Salah 2021-02-12 conforme à la description 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší