Kamoer peristaltické čerpadlo Y typ trubice konektor Hadica Silikónová Trubica Linker konektor trubice

Kamoer peristaltické čerpadlo Y typ trubice konektor Hadica Silikónová Trubica Linker konektor trubice

SKU: w9640

Nový produkt

€10.97
Štítky: mini peristaltické čerpadlo, peristaltické čerpadlo s stepper motor, peristaltické čerpadlo, hadice, 25g kovové servo, lk trubice, čerpadlo stepper, kamoer čerpadla, peristaltické trubice, 24v peristaltické čerpadlo, cu trubka.

Parametre Výrobku

Názov produktu : čerpadlo, trubky' pp konektor (predáva prostredníctvom kusov)

Môže byť použitá na rôzne kamoer je mini čerpadlo,ako peristaltické čerpadlá, dávkovacie čerpadlo, titrimetric čerpadlá.viac informácií,kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.

Materiál: pp plastu, je polypropylénové

Polypropylén je termoplastickej živice polymerizácia propylénu. Zvyčajne je to priesvitné a bezfarebná tuhá, ktoré sú neškodné a non-zapáchajúce .Pretože dobre definovanej štruktúry a vysokej kryštalizácii, bod topenia môže byť až 167 ℃. Tepelnú odolnosť, odolnosť proti korózii,vynikajúce výhodou je k dispozícii pre sterilizácie parou. Nízka hustota, to je najľahší bežné plastové.

Fyzikálne vlastnosti: Polypropylén je neškodné ,non-zapáchajúce a chuti, ktoré sú Slonoviny polymér s vysokou crystallinity,čo'more, Hustotu, len je 0.90--0.91 g/cm3that je jedným z najľahších plastové. To je zvláštne, stabilný do vody,nasiakavosťou sadzba je 0,01% vo vode.

Molekulová hmotnosť je o 80-tisíc na 150 tisíc a má dobré formability .Pretože veľké Zmršťovanie hodnotiť(o 1%~2.5%),výrobok, ktorý je hrubostenné ľahko prepadnuté,je ťažké dosiahnuť požiadavky na Vysokú rozmerovú presnosť dielov.povrch má dobré lesk a ľahko sa sfarbenie.

Mechanické vlastnosti: Na crystallinity z polypropylénu je veľmi vysoká a štruktúr je čistý.preto má vynikajúce mechanické vlastnosti. polypropylén'mechanical vlastnosti v absolútnom vyjadrení vyšší ako polyetylén, ale je to stále sú na nízkej strane v plastových, pevnosť v ťahu je možné do 30Mpa alebo

mierne vyššiu úroveň Isotactic index polypropylén má vysokú pevnosť v ťahu, ale s nárastom isotactic index ,vplyv pevnosti materiálov odmietol však klesla na hodnotu, keď je už zmien. Teplota a nasadené na húževnatosť z polypropylénu mať veľmi veľké účinky. Keď teplota je vyššia ako teplota skleného prechodu, vplyv bude škody tvárna zlomenina, ale keď je pod teplotu skleného prechodu, bude krehkého lomu a vplyvu hodnoty pevnosti sa výrazne klesnúť.Vylepšené

rýchlosť načítania, ktoré môže znamenať transformáciu z tvárnej zlomenina do krehkého lomu so vzostupom teploty . Polypropylén má vynikajúce priehybu únavovú odolnosť a môžu byť ohnuté 106 krát pri izbovej teplote bez poškodenia.

Pri izbovej teplote a pri nízkej teplote, pretože ich molekulárnej štruktúry je pravidelnosť vysoká, a tak anti-vplyv je zlá, najviac vynikajúce vlastnosti je ohýbanie únavovú odolnosť, bežne známy as100 mimo plastové.

Themal vlastnosti: Polypropylén má dobrú tepelnú odolnosť, produkt môže byť dezinfikované pri teplote vyššej ako 100 °c . v podmienkach č mimo, 150 ° c bude bez skreslenia, Embrittlement vyskytuje pod-35 ° c, to znamená, že keď je teplota nižšia ako -35°c,bude embrittlement, studenej odporu je nižšia ako polyetylén. Pre teplotu skleného prechodu z polypropylénu pokrytia nájdete na -18qc, 0qc, 5 °c, čo je vzhľadom na ľudí, ktorí používajú rôzne vzorky, a obsahuje kryštalickej a amorfnej fázy rôznych rozmerov,

amorfný sekcie dĺžka reťazca vzhľadom na rozdielne molekulové reťazce. Polypropylén taveniny zvýšenie teploty o 40 ℃-50 ℃, porovnať polyetylénu, je to o 164-170, 100% tacticity polypropylén taveniny bod je 176 ℃.

Chemická stabilita: chemickej stability Polypropylén je veľmi dobrá, okrem toho, silné kyseliny sírovej, silné kyseliny dusičnej eróziou, na iné chemické reagencie ,tiež v porovnaní stabilné, ale s nízkou molekulovou objem tukov, uhľovodíkov, aromatických a chlorid uhľovodíka,môže to robí polypropylén zmäkčenie a rozpustené rozšírenie, zatiaľ čo chemická stabilita sa tiež zlepší so zvýšeným Kryštálu stupňov, tak polypropylén možno sa vzťahuje na rôzne chemické potrubia a príslušenstvo, a anti-korózne je veľmi dobrá.

Elektrické preperties: So vysoká dielektrická konštanta a s nárastom teploty, môže byť použitý ako tepelná izolácia produkty. Má tiež vysoký prierazné napätie,vhodný pre použitie ako elektrické príslušenstvo. Napätie, odpor, dobré arc odpor, ale statická elektrina je vysoký, ľahko starnutia kontakt s meďou .

Funkcie:

Netoxický, bez zápachu, nízka hustota, pevnosť,tuhosť, tvrdosť, tepelnú odolnosť sú vynikajúce na nízky tlak polyetylénu,môže byť použitý na 100 ℃. Majú dobré elektrické vlastnosti a vysoký izolačný účinok a nie je ovplyvnená vlhkosťou, nie opotrebeniu a starnutiu. Vhodné na výrobu Všeobecné strojových častí,odolný proti korózii a izolačné časti. Spoločné kyseliny, alkalické kovy a iné organické rozpúšťadlá takmer nemá vplyv na to,že môže byť použitý pre stravovacie potreby.

Polypropylén má mnoho vynikajúcich vlastností:


  • Materiál: Plastové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • vedúci kód: Y Typ
  • Druh: Trubice Konektory
  • Veľkosť: 1/16,3/32,1/8,3/16,3/8,5/32,1/4,5/16
Ramid 1990 2020-11-13 The seller is very attentive. 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší