Pre EVGA Supernova 1000 P2 G5 8 PIN 8-pin( 6+2) PCI-E VGA Napájací Kábel

Pre EVGA Supernova 1000 P2 G5 8 PIN 8-pin( 6+2) PCI-E VGA Napájací Kábel

SKU: w962

Nový produkt

€9.12 €8.21
Štítky: 8 pin usb, evga moc, evga, evga supernova kábel, 2 6 pin, taška cievky, supernova vlasy parochňa, 40 pin displeja hdmi, evga supernova, atmosféra p1 kábel.

Pre EVGA Supernova 1000 P2 G5 8 PIN 8-pin( 6+2) PCI-E VGA Napájací Kábel

Kompatibilný Model: Na EVGA Supernova 1000 P2 G5

Balenie Zahrnuté:1pcs 8 PIN 8-pin( 6+2) PCI-E VGA Napájací Kábel

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia :

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky do 30 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru . Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12 - mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.


 • Druh: Flexibilné Plochý Kábel
 • Konektor B: 8 pin ( 6+2 )
 • Produkty Stav: Skladom
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Číslo Modelu: Pre EVGA Supernova 1000 P2 G5
 • Názov Značky: Jintai
 • Položka: 8 PIN 8-pin( 6+2) PCI-E VGA Napájací Kábel
 • Dĺžka Kábla: 21"
 • Package: Box
 • Konektor Na: 8 Pin 12V
 • Kompatibilný Model: Pre EVGA Supernova 1000 P2 G5

Súvisiace produkty

Najpredávanejší