Zimné Nové Diaľkové Ovládanie Kúrenia Ponožky na Koni Beží Rybárske obojstranné Tri úrovne Termostat Zime Teplé Ponožky Kúrenie

Zimné Nové Diaľkové Ovládanie Kúrenia Ponožky na Koni Beží Rybárske obojstranné Tri úrovne Termostat Zime Teplé Ponožky Kúrenie

SKU: w698

Nový produkt

€48.31 €42.02
Štítky: basketbal ponožka, nohy teplejšie, koleno ponožka, nohy, ohrievač, lyžiarske ponožky, batéria ponožka, ponožka šport, vyhrievané batérie kúrenie ponožky, studená muž, bezšvové ponožka.

Odrážky:

1、Diaľkové Ovládanie Kúrenia: je vyrobený z kompozitu uhlíkových vlákien materiálu, vstavané 1900mA micro-batérie, pod kontrolou inteligentné diaľkové ovládanie, alebo priamo ovládaný spínač na batérie.

2、Dlhá výdrž Batérie: batéria Sa prijíma na vysokej bezpečnosti 3.7V2200 high-capacity lítiová batéria s manželskou nabíjanie a vybíjanie okruhu zabezpečiť teplo a najdlhšie využiť čas.

3、Nové obojstranné Kúrenie Modely: chodidiel sú horúce súčasne, teplo sa dokonca, nohy a celé telo je teplé, krvná mikrocirkulácia je lepšie, a tri-stupňová inteligentná regulácia teploty prepínať môžete nastaviť teplotu ponožky. Teplota rozsah nastavenia je 38-55 °C.

4、Bezpečné Použitie: batéria má starosti, vypúšťanie a skratu ochrana okruhu, aby sa zabránilo všetky bezpečnostné riziká. Veľmi nízke výrobku spotreba energie je aktívne reagovať na dnešné výzvy na ochranu životného prostredia a úspor energie. Má funkcie pohodlné teplo, vysoká tepla a silné teplo zachovanie výkonnosti.

5、Široko využiteľné: Zimné outdoorové aktivity, ako rybolov, stráže, lyžovanie, prechádzky, atď., pre mužov, ženy a deti.

Špecifikácia:

Veľkosť: jedna veľkosť (horná trubka 28 cm/11.02 v* spodná dĺžka 24 cm/9.45 v*ponožky šírka 8.5 cm/3.35 v) (flexibilné)

Práca a Čas Nabíjania Pokyny:

Pracovný čas je 1. vysoká teplota, výstroj 5-6 hodín, druhý prevodový strednej teplote výstroj je asi 8-9 hodín, tretí prevodový nízke teploty zariadenia o 14-15 hodín, a je čas nabíjania cca 6 hodín.

Elektrické Parametre:

Horúčka ponožky batéria napätie: 3,7 V

Horúčka ponožky kapacita batérie: 2200mA

Prevádzkové napätie rozsah: 2.9 V-4.2 V

Poplatok cut-off napätie: 4.2 V,

Absolutórium cut-off napätie: 2.9 V

Životnosť batérie: 500 cyklov alebo viac

Nabíjačka Parametre:

Nabíjanie mode: konštantný prúd a konštantné napätie (CC/CV)

Nabíjanie teplota: 0 ° C ~ 45 ° C

Vstup: AC/100-240V 50/60Hz

Výstup: DC / 4.2 V 1200mA jedno nabitie dvoch

Balenie Zoznam:

1*pár kúrenie telo ponožky

2*lítiové batérie

1*diaľkové ovládanie

1*sada nabíjačky s nabíjací kábel

1*manuál

1*box

Bezpečnostné opatrenia:

1. Nedovoľte, aby sa deti dotyk batérie.

2. Ak máte akékoľvek nepríjemné pocity v tele, venujte, prosím, vypnúť elektrické ponožky a okamžite sa poraďte so svojím lekárom. Deti a tehotné ženy by mali konzultovať so svojím lekárom pred použitím.

3. Produkt by mal byť zastavený ihneď po spĺňa vody, a musí byť sušené pred tým, než môže byť použitý.

4, s obuvou, s dobrou teplo, môže výrazne zlepšiť účinok elektrického ponožky.

5. Ak ponožky musia byť umyté, prosím, vyberte z neho batérie prvý. Ponožky je možné prať vo vode. Odporúčame vyprať ručne. Ak potrebujete použiť práčke, prosím, dajte im v práčke taška pred praním.


  • Pohlavie: ŽENY
  • Horúčka ponožky kapacita batérie: 2200mA
  • Hadica Výška: Koleno-Vysoká
  • Prevádzkový rozsah napätia: 2.9 V-4.2 V
  • Prst-oddelené: No
  • Šport Typ: Lyžovanie
  • Horúčka ponožky napätie batérie: 3,7 V

Súvisiace produkty

Najpredávanejší