Trubke Hailong 36V 21AH Batérie 1000W 36V Lítium Batéria 21AH s USB Portom Pomocou Sanyo 18650GA 3500MAH bunky 42V 2A Nabíjačku

Trubke Hailong 36V 21AH Batérie 1000W 36V Lítium Batéria 21AH s USB Portom Pomocou Sanyo 18650GA 3500MAH bunky 42V 2A Nabíjačku

SKU: w637

Nový produkt

€408.31 €367.48
Štítky: ur18650w2a, batéria hailong, 36v batérie lítium -, 52v batérie, 18650ga, batéria lithium, bafang batérie, 18650 42v batérie, batéria prípade hailong, 18650 batéria sanyo.

Trubke Hailong 36V 21AH Batérie 1000W 36V Lítium Batéria 21AH s USB Portom Pomocou Sanyo 18650GA 3500MAH bunky 42V 2A Nabíjačku.

Majte na skladovanie - v záujme udržania kapacity batérie, batérie a batériu sa odporúča skladovať -20~35, nízka vlhkosť vzduchu, a nie žieravý plyn. - batérie sú vyhnúť vysoká teplota a vysoká vlhkosť skladovanie, inak bude viesť k batérie úniku, hrdza a kapacita je nižšia. - dlhodobé skladovanie bude viesť k znižovaniu kapacity batérie a batériu, a maximálny výbojový kapacita môže byť dosiahnuté po 1-3 nabitia / vybitia cyklu je potrebné. - po uplynutí troch mesiacov, batérie nabiť a vybiť. Upozornenie: - nedovoľte, aby prenesenia daňovej povinnosti, by mali byť batérie podľa polarity na správne pripojenie, nie na zadnej strane. - nedovoľte, aby skrat, inak to bude spôsobiť trvalé poškodenie. - batéria nie je možné používať v extrémnych podmienkach, ako sú: medzné teploty, hĺbka cyklu, extrémne cez nabite a znovu vybite. - obchod batérie na chladnom, suchom mieste, ak veľký počet batérie sú uložené alebo expedovaný. - nie priamo na batériu spájky. - ak je batéria je hlučné, vysoká teplota, porucha a iné abnormálne situácie, prosím, prestaňte. - nedávajte do ohňa ani sa nepokúšajte rozoberať, batéria sa môže spaľovať alebo produkujú škodlivé látky. - neumožňujú použitie starej batérie alebo polovica batériu za novú batériu, inak bude vyrábať absolutórium. - neukončite shell a vyberte batériu bunda trubice. - nedovoľte, aby sa batéria dostala do vody. Poznámka: - batéria by mala byť nabitá pred použitím. - plnenie metóda podľa technickej špecifikácie našich. - použite nabíjačku pre nabíjanie. - batéria by sa malo zabrániť v používaní tesnenia, by mali poskytnúť zodpovedajúce vetranie prístroja, inak batérie môže vyrábať vodík, v prípade bod vznietenia spôsobí explóziu. - neskúšajte batériu oddelenie alebo medveď lisovania a kolízie, môže viesť k batérie horúčka, zúrivý, vysypaný zásaditý elektrolyt sa poškodenie kože a očí, môžete tiež jesť oblečenie. - by mali batérie uchovávajte mimo dosahu dieťaťa, ak požití kontaktujte lekára. Keď je batéria nie je používaný, mala by byť odstránené zo zariadenia. - pri prvom použití novej batérie alebo dlhodobé skladovanie, používanie, využitie elektrickej energie, ako. - nedotýkajte sa batériu, keď je horúce, kým sa neochladí. - keď sa batéria používa, zariadenie by malo byť vypnuté, keď energia sa používa, aby sa zabránilo cez výboj. - vytiahnite batériu, mal by mať batériu terminálu a nemôžu držať líniu. - po batérie sa používa, ak je batéria horúca, môže byť umiestnený v mieste, kde vzduch nie je priamo v mieste, ventilácie a žiadne priame slnečné žiarenie.

Kvalita Sme profesionálny Elektrický bicykel, batéria dodávateľa na www.reiter.sk, Máme ideálny výrobný proces a všetky druhy vedecké riadenie nástrojov na kontrolu kvality,batéria je úplne nový a každej položky môžete kúpiť od našej spoločnosti bol compeletly testované pred doprava , tak môžeme zaručiť kvalitu. Služby Sme ochotní odpovedať na všetky otázky o produktoch, bez ohľadu na to, Pre predaj alebo po predaji. Záleží nám na spokojnosti zákazníkov! Ak máte akékoľvek otázky,pls kontaktujte nás priamo, alebo nechajte nám správu,budeme odpovedať v čo najkratšom čase. Vrátenie peňazí Keď ste dostali položky, skontrolujte množstvo a kvalitu časom. ak je nejaký problém v 7days,Spätnej väzby, dôvod, kde sa zle k nám. budeme vyriešiť hneď, ako sa posiable,Ak výrobky, ktoré ešte nevedia pracovať,Budeme posielať nové výmenu alebo vrátenie peňazí raz položku prijaté. Spätná väzba Spätnú väzbu budú ponechané včas po spätná väzba bola prijatá. Mali by tam byť žiadne problémy s nákupom, prosím, nenechávajte neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, než sa obrátite na nás na uznesenie. Snažíme sa, aby každá transakcia pozitívne skúsenosti a bude robiť všetko pre to, aby správne žiadny problém. Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe. Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.


 • Rozmery: 360*110*90 mm
 • Vlastné Spracovanie: Y
 • Kapacita: 21 - 30Ah
 • Model: H3621
 • Menovitý Výkon: 21000(mah)
 • Napätie: 36v
 • Platné Typ: elektrický bicykel,Elektrický bicykel, lítiové batérie,Upravené horský bicykel
 • Druh: Lítiová Batéria
 • Názov Značky: ETARIO
 • Štandardné Napätie: 36(V)
 • Vhodné pre motor: 1000W 750W 500W 350W 250W
 • Certifikovaný Výrobok: CE
 • Nabíjacieho prúdu: 2 písm. A)
 • Typ batérie: Batérie

Súvisiace produkty

Najpredávanejší