DAKATU Nová Malé Vložiť Diaľkové Tlačidlo Čepeľ Fob pre VW Touareg Núdzové Náhradné Tlačidlo Čepeľ

DAKATU Nová Malé Vložiť Diaľkové Tlačidlo Čepeľ Fob pre VW Touareg Núdzové Náhradné Tlačidlo Čepeľ

SKU: w531

Nový produkt

€13.59 €11.41
Štítky: volkswagen touareg auto, 2012, touareg vw, mazda 6 lampa, kľúčové touareg, touareg, vw video, e36 blatník, program vw diaľkové, pre lancer, pre renault scénické ii.

smart remote kľúč, kotúč pre vw

Zásielky

Tovar vám bude posielať Cez Čína príspevok air mail ,Hongkong Vzduchu Pošta, EMS, UPS, DHL, alebo. do 1-3 pracovných dní po platba potvrdená

My len loď na potvrdenej objednávky adresu. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu

Návrat Politiky

Ak sa chcete vrátiť späť položky, prosím, majte ich v rovnakom stave, ako to bolo. Vrátime vám po dostali sme to, ale je vrátená čiastka nezahŕňa náklady na dopravu.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte spiatočnú adresu a logistiky s nami. Po loď z parciel, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo.

Dovozné clá

Dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.

NIE sme zodpovednosť za ŽIADNE dovozné dane, colné poplatky, alebo colné odkladu. Ak je pozemok je vrátiť sa späť na nás, vzhľadom na kupujúceho odmietnutie platiť vyššie poplatky, NEMALI by sme sa pokúsiť odoslať zásielku do doby, kým kupujúci splniť tieto poplatky a zaplatiť VŠETKY návrat a opätovné náklady. Nemôže kupujúci zrušiť objednávku alebo žiadosť o vrátenie dane na základe vyššie uvedeného dôvodu.


  • Dodacie Lehoty: Do 5 pracovných dní
  • Prispôsobenie: No
  • Výrobca Katalógové Číslo: DY408
  • Druh Materiálu: Metail s plastovým
  • MIESTO PÔVODNÉHO: Čína
  • Názov Značky: DAKATU
  • R/C Funkcia: bez
Trina Talor 1 2021-01-30 The quality is plastic is poor - it just bends when rotating the key. Also, the width of the key blade is 0.1mm less comparing with the original one for vw touareg 2017. Useless order as I cant use it. 2/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší