136.1 Hz OM tuning fork čakra tuning fork 4096Hz/128HZ high-frequency crystal/telo tuning fork meditácie čistenie energie vidlica

136.1 Hz OM tuning fork čakra tuning fork 4096Hz/128HZ high-frequency crystal/telo tuning fork meditácie čistenie energie vidlica

SKU: w493

Nový produkt

€14.44
Štítky: africké kalimba, oceľový bubon v hudbe, diy plavky, čierna a biela skontrolujte, sukne, mat gumy masáž, africké nástroja, 112 pin, masáž kožušiny masáž, kalimba rosewood, om tuning fork.

OM tuning fork:

0M vibračnej frekvencii tuning fork je 136.1 hz. Patria low frequency tuning fork. Zvuk SHEN, Shu Lu, jemný prieskum do hlbokého mora alebo do neba, ako hlboké ticho. Starovekí Indovia, meditácie môžu priamo OM zvuk, známy ako [Večný Zvuk], [Frekvencia pamäti], a harmonický rezonančnej frekvencie vibrácií vesmíru, prírody a človeka.

0M zodpovedajúcej čakry je srdcovej čakry srdca chkra). Jeho vibračná frekvencia a miesto srdcovej čakry, dva body, a Ren, a to Tanzhong (dve bradavky Q) a úzko spájat bodov (hrudnej kosti dolnej) vibračnej frekvencie rovnaké, po zrazil vibrácie pri použití v kontakte s srdcovej čakry polohu , môžete sa cítiť rezonanciu.

0M tuning fork rezonančná frekvencia týchto miest, srdce môže účinne zmierniť stres a napätie, dosiahnuť pokoj, pokojný, uvoľnený a hlbokú relaxáciu. Navyše. To Du spodnej dva body, a to, dlho silný bod (koniec dno kýlom) pás Yu (pripojenie sacrum chvost kýl na vrchol) vibračnej frekvencie je tiež rovnaký. 0M tuning fork a rezonancie z týchto miest, môžu zmierniť blízkosti panvy a sedacieho bolesti.

OM tuning fork pre použitie v energetických pokles, pocit slabosti, nepríjemný, alebo ak je to potrebné na odstránenie stresu, znižovanie bolesti, sústrediť sa, očistiť telo a myseľ a energie na zlepšenie čas, ale aj na vedenie pozor, meditácia, meditácia alebo joga pred použitím.

OM tuning fork je možné účinne stimulovať bunky uvoľnenie oxidu dusnatého účinok. Prinesie stabilitu a optimálne fyzické a duchovné.

Trojuholníkové Silikónové Modul ( náhodné farebné odosielanie ) \ \ \ \

Produkt farbu, pretože svetlo je iný, uhol pohľadu je iný, rozlíšenie displeja je iný, a farbu a skutočné farby, bude mať určitý rozdiel!Ak kupujúci priateľ myseľ, prosím, nekupujte! Ďakujeme!


  • Názov Značky: doloise
  • Aplikácia: Telo
  • Položka Druh: Masáže & Relax

Súvisiace produkty

Najpredávanejší