Auto Automaticky, 4 Dvere, Okno Bližšie Uzavretie Otvorených Držiak Pre Mitsubishi Outlander-2018

Auto Automaticky, 4 Dvere, Okno Bližšie Uzavretie Otvorených Držiak Pre Mitsubishi Outlander-2018

SKU: w395

Nový produkt

€33.15
Štítky: 2tr, mitsubishi otlander príslušenstvo, pajero shogun, dvere bližšie v aute, bližšie dvere, auto nálepky, mitsubishi outlander xl 2010 chrome, bližšie okno, autoštart, mitsubishi outlook.

Vhodné na Mitsubishi Outlander 2014-2018 Poznámka: 1.Vezmite prosím na vedomie, nám, čo je vaše auto a rok, kedy si poradie 2. Tiež vhodné na Správny ovládač model Funkcie: 1.Statické pracovných napájanie: DC 12V 2. Statické pracovný prúd: 3. Vhodná pracovná teplota: -20-80 miera Funkčnej: 1. Stlačte Zámok, 4 dvere, systém windows automaticky uzavrie 1 1 2. P ress UnLock-Lock Odblokovať, 4 dvere, okná sa otvárajú automaticky 1 1 3. Podpora Smart Key na tlačidlo Ovládača dverí 4. Stlačte tlačidlo Odomknúť, ak systém windows sa zatvárajú, okno zastavenie zatvárania 5. Stlačte tlačidlo Blokovania, zatvorenie okna automaticky zavrieť, znova 6 . Stlačte tlačidlo Odblokovanie tlačidla, keď sú okná otvorenie okna stop otvorené 7. Stlačte Odblokuj-Lock Odblokovať tlačidlo otvorené okno opäť 8.Pridať Auto funkciu 3 vypínače ovládač, dvere, lakťová opierka prepínač, auto hore a dole Dodacie Údaje : 1.Poslať položka von do 4 pracovných dní(nie vrátane počas víkendov a sviatkov) podľa toho, čo dopravy dopravcu kupujúci vybrať 2.By www.reiter.sk štandardná doprava ,zvyčajne je potrebné 30-50 pracovné dni, aby sa dospelo na kupujúceho miestnej pošte 3.Bude aktualizovať sledovacie číslo na www.reiter.sk. 4.Sedliak prevziať zodpovednosť za kupujúceho krajiny colnej alebo žiadne manipulačné poplatky , ako vzdialenej oblasti manipulačný poplatok,ect 5.Ak máte špeciálne pre hodnota položky, kliknite prosím na vedomie, alebo poslať správu na nás. Najlepší Servis A Záruka : 1. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše eBay ID. 2. Návrat poštovné platí Kupujúci 3.12 mesiacov Záruka Výrobcu za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí). Príslušenstvo sa dodáva s 3-mnth záruka, 4. Ak voda ísť do core,sme dont take responsibity na opravu alebo vrátenie alebo vrátenie peňazí . 5.Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa na nás v záručnej dobe (a v pôvodnom obale, ak je to možné). Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky.


  • Funkcia 4: Opakujte Zatvorenie Okna Otvoriť
  • funkcia 3: Okno Stop
  • funkcie 5: Pridať ovládač doro 3 prepne sa AUTO
  • Funkcia 2: Otvorené Okno
  • Položka Hmotnosť: 0.5
  • Funkcia 1: Zatvorenie Okna
Homem Homem Homem Homem 2020-10-05 not try yet 5/5
Rajendra6693 2020-12-17 I already bought many products through AliExpress but this time I bought one product and received another one. it took me a while to figure out why I can't read Chinese kanji’s and I thought it was okay, so a Chinese friend read it to me and found out that this product is for another type of car. I bought for Mitsubishi and received for a Citröen. please check the photos and compare with the one advertised on the website. please how can we resolve this since more than 15 days have passed since receipt. thanks 1/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší