Gitarové príslušenstvo klon kentaur gitara pedál ZLATO Profesionálne Overdrive Gitara Efekt Pedál True bypass pedál de guitarra

Gitarové príslušenstvo klon kentaur gitara pedál ZLATO Profesionálne Overdrive Gitara Efekt Pedál True bypass pedál de guitarra

SKU: w313

Nový produkt

€51.02 €20.41
Štítky: kentaur pedál, klon, gitara nux, účinok gitara, gitara kožený remienok, cobre gitarové časti, overdr, led pedál, gitara pedalboard, black overdrive.

Všetky pedále sú klon pedále ,Používa rovnaký obvod a elektronické zariadenia.

Cena je nízka ,ale tón, je skvelé.

POZNÁMKA:je potrebné mať množstvo je obmedzené, prosím, kupujte rýchlo.

hand-made účinky pedál

Hlboké Modré Odkladu

Klon Šialený Profesor Hlboké Modré Odkladu, pôvodný potrebu USD $190

-Ovládacie prvky

Úroveň: Nastaví úroveň oneskorené signál zmiešané s straight guitar tón, plne CCW je tam len rovné (un-písomnosti) gitara signál počul a plne CW dáva najvyšší odkladu.

Delay: Riadi oneskorenie od 25ms (plne CCW) na 600ms (plne CW)

Opakovať: Ovláda sa opakuje oneskorenia signálu, plne CCW dáva jedno opakovanie a na plne CW dostanete nekonečné spätnú väzbu

-Rozmery: 94(Š)MM x 39(L)MM x 32(H)MM

-100% Analógové Obvody, True Bypass Prepínanie

-Výkon: 9VDC, Negatívne Tipy (Regulované odporúča sa)

-Hmotnosť: 125g

Malý Zelený Zázrak Overdrive, pôvodný potrebu USD $312

Klon Šialený Profesor Malý Zelený Zázrak Overdrive

Je to nízka kompresia, vysoká svetlá výška overdrive s vysokou výstup.

BJF DIZAJN, VYSOKÁ SVETLÁ VÝŠKA OVERDRIVE S NASTAVITEĽNÝM NÍZKE/STREDNÉ EQ ROVNOVÁHU

Premium kvalita klasický blues/rock pedál, že funguje veľmi dobre s komplexnými prebudená amp zvuk. Tento pedál je teraz ponúkané ako nižšiu cenu pcb-model alebo ruky-wired pedál. Obaja majú rovnaké špecifikácie a zvonenia.

Je to nízka kompresia, vysoká svetlá výška overdrive s vysoký výkon, a to má Telo gombík pre nastavenie low-mid obsah a výšok. Na LGW dosiahol byť čalúnené overdrive, že by mohlo ísť kdekoľvek v pedál reťazca a kompresie, zvyčajne spojené s týmto typom okruh je znížený rovnako ako niekoľko skreslenie mechanizmy.

Tento pedál bude fungovať veľmi dobre, s zosilňovačov a iných pedálov, ktoré majú veľa zložitosť alebo kompresie, situácia, že nie všetky pedále aj pracovať. LGW robí skvelé stavebným zvuk, zatiaľ to funguje samostatné a najmä s humbuckers, kde zvyčajne tento typ obvodu, by nemali pracovať uspokojivé, oveľa kvôli basy a strát a niekedy oddelené zvuky (kde transients krmív a cez oblak skreslenie takto pod.

Telo ovládanie umožňuje prístup k médiu midhump v stredovej polohe a umožňuje treble boost na CW rotácie a low mid/treble boost a CCW pozíciu a tak jednotka môže zabezpečiť aj skreslenie aj keď hladký typ. LGW môžu byť použité ako overdrive už deformuje zosilňovačov, alebo na pedále prúde, rovnako ako fungovať ako filter pri kŕmení fuzz pedále, ktoré môžu byť hrubý, na niektorých zosilňovače a môže byť tiež použitý ako svetlo overdrive len rozchode zvuky.

Klon XOTIC-BB PREMAP Gitara Efekt Pedál Overdrive/Predzosilňovač. Pôvodný potrebu USD 168

BB Predzosilňovač ponúka širokú škálu zvukov. Je schopný 30 db+ clean boost s nastaviteľné ±15dB dve kapely aktívny EQ, ktorý dodáva širokú škálu harmonické obsah, aby váš ideálny zvuk.

"V BB sa tiež využíva pre-zisk etapu, ktorá umožňuje pedál ísť z veľmi čistej nedotknutej na veľmi hladké, stlačený, prebudená zvuk.

Od Čisté Zvýšenie Husté, Krémové Overdrive

Všetky gitarista môže ťažiť z BB Predzosilňovač overdrive pedál, skutočný tonálne Švajčiarsky armádny nôž. Pedál funguje rovnako dobre, ako hrubé a krémová overdrive tóny s veľkou udržať, ako to robí na tlačenie čisté predné koniec už riadený amp s až 30+dB zvýšenia.

KLON SHUR-ROIT SKRESLENIE , pôvodný potrebu USD $200

Na Nepokoje, ako jeho názov hravo rady, je high-gain skreslenie okno, ktoré bude robiť malé čistej skúmavky combo zvuk ako zúriacej zásobníka. Počuli sme veľa skreslenia boxov a nikdy neboli celkom spokojní s tým, ako zneli alebo cítil s čistým amp. Chceli sme sonic vlastnosti skreslenia a spôsob pedál reaguje na dotyk ako high-gain trubice 100w hlavu. Po dlhom testovaní, re-práca, a znovu stavia na Nepokoje v priebehu roka, sme sa konečne spokojný s tým, ako to robí a zvukov v reálnom svete hudby aplikácií s pro hudobníci vystupujú naživo alebo v štúdiu. V Riot bude zabudnete, že hráte cez pedál.

Pracuje s amp dodať veľký, plný zvuk, ktorý nikdy zvuky umelé alebo príliš elektronické. Nie sú žiadne včely-v-jar buzziness, drsné high-end alebo tubby minima, ktoré sú často počujete v high-gain skreslenie pedále. Opäť, pedál je veľmi závislá na amp je pripojený a ako amp je nastavený, ale Riot bude vykonávať veľmi dobre, prakticky s každou slušné trubice amp tam - aj so starým vintage-style Blackface typ zosilňovačov. Získajte hudobných skreslenie a zosilňovač-rovnako ako pocit z Nepokoje. Ak potrebujete alternatíva high-gain zvuky bez pridania iného amp, na Riot je vstupenku na high-gain neba v malom balení.

KLON TIMMY OVERDRIVE ,pôvodný potrebu USD $128

Tim pedál je malý brat so všetkými tón jeho väčší súrodenec, ale chýbajú odosielať a vrátiť konektorov, ako aj zvýšiť kanál a posilniť ovládacie prvky. Pre tých, ktorí túžia Tim tón v jednoduchšiu, viac priestoru efektívne veľkosť.A pedál blízko bájny pomere, v Timmy pedál funguje v spojení s zosilňovača je prirodzený tón, ak chcete pridať čokoľvek, od mierne zvýšenie silný overdrive bez celkovej zmeny charakteru alebo architektúry vaše obľúbené amp to prirodzené tón.Nádherné, prírodné doplnky, aby váš tón, ktorý je veľmi ekologické.Pri nízkom nastavení budete môcť bez námahy dosiahnuť zvuk, ktorý je jednoducho "viac", čo váš amp už ponúka. Ako získať je obrátil sa, a pedál je EQ spôsobom upraví, hladké, spev, okrúhle a reedy tóny sú na dosah ruky.Na Timmy pedál je odozva je presne tak, ako to skvelé, trubice zosilňovač v tom, že to reaguje okamžite na pravej strane útoku.


  • Názov Značky: moskyaudio
  • Číslo Modelu: K-C overdrive
  • Druh: Účinky
Nifigasebe 2020-09-22 I loved them. They sound fancy. Advisable. 5/5
Biggreen73 2020-12-27 nunca usei o verdadeiro, mas esse é tão bom quanto outros! 5/5
Jimortega 2021-01-10 Сначала подумал что нерабочая, оказалось питание от 12вольт. Пока проверил только на работоспособность, позже буду тестить на звучание 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší