NOVÉ Originálne pre Mobilné TV SLIMTV16DVD Diaľkové ovládanie

NOVÉ Originálne pre Mobilné TV SLIMTV16DVD Diaľkové ovládanie

SKU: w231

Nový produkt

€10.20 €6.62
Štítky: ič, aby telefón, pre ir telefón, ovládanie jack, infračervené jack, ič port, infračervené plug, ir smart, ir smartphone, ir konektor, infračervené mini.

NOVÉ Originálne pre Mobilné TV SLIMTV16DVD Diaľkové ovládanie testujeme to pred dodaním uistite sa, že je to práca perfektné! Obrázok

Zásielky: 1.Máme Loď Všetky Položky na celom Svete Do 36 hodín (s Výnimkou Dovolenku), Bude Vám Vybrať Jeden Z Nich Podľa Rôznych Krajín . Takže Ak Máte Osobitné Prepravné Požiadavky ,Prosím Povedzte Nám Pred Odoslaním . 2.Máme Loď Na www.reiter.sk je zaoberať sa Iba .Prosím, Uistite Sa, Že Vaša Adresa V www.reiter.sk Je Právo Dodaciu Adresu ! Po-predajný servis: na Všetky Veci Cez Prísne Skúšky Pred odoslaním .A zaručujeme vám, že je To Dobrá ,Prosím skontrolujte, či Balík nie Je V Dobrej Situácii, Keď sa Budete Podpis Ju . Po Máš Položky ,Ak Máte Akékoľvek Problémy S Tovarom , Prosím, Kontaktujte Nás Kedykoľvek Bez Váhania, Namiesto Otvoreného Sporu , odpovieme Vám najneskôr Do 12 Hodín ,A My Sa budeme Snažiť Pomôcť vám Vyriešiť Vaše Otázky alebo Problémy . Ak Sa Nemôžete Dostať Tovar V Lehote 50 Dní , Prosím, Dajte Nám Vedieť A My Vám Vrátime Všetky Vaše Platby . Naše Služby Účelom Je, Aby Každý Zákazník Mať Dobrý Zážitok Z Nakupovania . Spätná Väzba: Ak Ste Spokojní S Našimi Item & Service, Prosím, Dajte Nám Pozitívnu Spätnú Väzbu & 5 Star Recenziu, Ktorá Bude Obsahovať Priniesť Lepšie Rozvíjať Šancu Na Našom Obchode , A My Vám Ďakujem A Skúste Ťažšie Službu, Ktorú Lepšie . Ak Nie Ste Spokojní S Našimi Službami, Alebo Nejaké Iné Problémy , Kontaktujte Nás, Prosím, Pred Odchodom Spätnú Väzbu & Otvoriť Sporu , Budeme Riešenie Problému Okamžite ! To Bude Veľmi Ocenil, Ak Máte Nejaké Dobré Návrhy .


  • Použitie: TV
  • Názov Značky: WFSMARTS
  • Frekvencia: 433 MHz
  • Package: Áno
  • Číslo Modelu: SLIMTV16DVD
  • Podpora APLIKÁCIÍ: No
  • Kanál: 3
  • Bezdrôtová Komunikácia: IR

Súvisiace produkty

Najpredávanejší