Hot tub vrchné ovládací panel MN07D2 pre Winer Jazzi Monalisa spa 2 čerpadlá,bez vzduchu ventilátor

Hot tub vrchné ovládací panel MN07D2 pre Winer Jazzi Monalisa spa 2 čerpadlá,bez vzduchu ventilátor

SKU: w20465

Nový produkt

€166.66 €159.99
Štítky: air vaňa, elektrické dúchadlo, pleť parník, lenivý spa ovládací panel, dúchadlo spa, teplé vaňové kúpele, balboa hot tub kontroly pokyny, narodeniny, vianoce, Bestway, ovládací panel spa.

hot tub displej klávesnica panel náhrada za Winer Monalisa & Jazzi spa 2 čerpadla

Byť istí, že vaše panel je rovnaké ako je uvedené nižšie

MN07D2 s 2 čerpadlá,bez vzduchu ventilátor ( Štandardný model )

MONALISA TY - MN07D1 s 2 čerpadlá, jeden ventilátor a kúrenie ( Voliteľné Model )

Niekoľko kusov sú k dispozícii v sklade, pretože zastavenie tvorby

Keď sú vypredané budú preč a nemožné sa dostať

Pre detaily,neváhajte a kontaktujte nás čoskoro.

Dôležité:

1: Pre Cutom Poplatky: nie Sme zodpovední za klienta všetky vlastné poplatky. ak máte špeciálnu požiadavku na prepravu hodnota napíšte, prosím nechajte nám správu s vašou objednávkou. ak nie, budeme písať výrobku nižšie 20usd na prepravné papier pre normálnu dopravu objednávky. Napíšte tiež rozumnú nízku tovaru hodnoty, ak pre rýchle dodanie objednávky. Opäť, nie Sme zodpovední za svoje vlastné poplatky. ak nemôže prijať, prosím, žiadne objednávky

2: Za Škodu: Budeme Pack náš výrobok v dobrom conditon pred odoslaním. ale preto, pretože je to veľmi dlhé vzdialenosti z Číny do Vašej krajine, takže v prípade, že anyting, Keď sa prihlásite Balík, Prosím, otvorte okno kontrola všetko ako prvý. Ak výrobok akékoľvek poškodenie, prosím, aby sa video pred post office ľudí a ponúknuť nám úradnej poštový úrad docuemnt na dôkaz poškodenia. ak nie, nebudeme akceptovať žiadne sťažnosti.

3: v Prípade Sporu: Prosím, žiadne otvorené sporu, ak máte nejaký problém pre náš produkt. Obráťte sa priamo na nás, Budeme tu stáť vyriešiť problém s vami priateľský. spor nie je dobrý spôsob, ako riešiť problém.

4: Pre spätnú Väzbu: Prosím, zanechajte nám len 5 star dobrú spätnú väzbu. je to dôležité pre náš obchod. pre ľudí, ktorí od nás odchádzajú 5 hviezdičkový, dostane zľavu z nás nabudúce.


  • Číslo Modelu: MN07D2

Súvisiace produkty

Najpredávanejší