Skladací Bicykel Visiaci zámok Proti Krádeži Skladacie Zámok Mount Požičovňa Bezpečnosť Bicyklov Zámok Reťaz na Uzamknutie Bicyklov Zámok Proti krádeži Kľúča na Uzamknutie

Skladací Bicykel Visiaci zámok Proti Krádeži Skladacie Zámok Mount Požičovňa Bezpečnosť Bicyklov Zámok Reťaz na Uzamknutie Bicyklov Zámok Proti krádeži Kľúča na Uzamknutie

SKU: w20121

Nový produkt

€13.49 €11.74
Štítky: garmin mount, reťaz tlačidlo menovky, keramické reťazca, bike zamky u, reťaz kľúč, reťaz disk brúska, kryptonite 4 bike zamky, anti theft reťazca, alarm disku zámok, d zámok.

Odrážky: 1、Bezpečnosť Záruka: 26-sekcia zliatiny zinku zámok pre zamedzenie anti-theft, aby bezpečnosti. Bezpečnejšie než bežné zámok a nie je ľahké byť rezal do pílou, takže je stabilnejšia.

2、Široký Funkcie: zámok ABLOY valec s multi-vrstvu ochrany. Anti-technické otvorenie, anti-vŕtačka zámok valec, jedinečné kola otvor a kľúč dizajn.

3、Dobrú Trvanlivosť: Exkluzívne základňa je krásne. Vysoko kvalitný plastový zámok rámu je ľahký a má dobrú trvanlivosť.

4、Rotujúce Nit Technológie: Advanced auto rotujúce nit technológie s malým nitované spoje pre kvalitné a odolnosť proti opotrebeniu. Nebojí sa zvedavými alebo carcking a nie je ľahko deformovať.

5、Skladací Dizajn: Reťazca skladacia konštrukcia s nit odkazy robí zámok kompaktný a ľahko zložiť.

Bezpečnosť Záruka: 26-sekcia zliatiny zinku zámok pre zamedzenie anti-theft, aby bezpečnosti. Bezpečnejšie než bežné zámok a nie je ľahké byť rezal do pílou, takže je stabilnejšia.

Široký Funkcie: zámok ABLOY valec s multi-vrstvu ochrany. Anti-technické otvorenie, anti-vŕtačka zámok valec, jedinečné kola otvor a kľúč dizajn.

Dobrú Trvanlivosť: Exkluzívne základňa je krásne. Vysoko kvalitný plastový zámok rámu je ľahký a má dobrú trvanlivosť.

Rotujúce Nit Technológie: Advanced auto rotujúce nit technológie s malým nitované spoje pre kvalitné a odolnosť proti opotrebeniu. Nebojí sa zvedavými alebo carcking a nie je ľahko deformovať.

Skladací Dizajn: Reťazca skladacia konštrukcia s nit odkazy robí zámok kompaktný a ľahko zložiť.

Balenie Zoznam:

1 * Skladanie Zámok


  • Materiál: OCELE
  • Drop shipping: Podpora
  • Druh: U Zámok
  • Veľkosť: Folding Bicycle Padlock

Súvisiace produkty

Najpredávanejší