Moes WiFi RF433 Smart Touch Záclonové Rolety Motora Prepnite Tuya Inteligentný Život Aplikáciu Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google NÁS

Moes WiFi RF433 Smart Touch Záclonové Rolety Motora Prepnite Tuya Inteligentný Život Aplikáciu Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Domovská stránka Google NÁS

SKU: w19764

Nový produkt

€10.92 €7.64
Štítky: ios domácej automatizácie, prepínač tuya, smart home, moeshouse prepínač wifi modul, sonoff prepnite položku wifi, prispôsobiť wifi, prepnite položku wifi, dvere tuya smart, homekit prepínač, router 2.4 g 5g usb 3.0.

WiFi RF433 Smart Touch Panel Záclonové Žalúzie, rolety Prepínač(2/3 Cesta) Multi-Control Tuya Inteligentný Život App Relé Stav a Podsvietenie Prepínač Bezdrôtovej MHz433 Diaľkové Ovládanie Motorizované Záves Motora Potrebné,Pracuje s Alexa Echo Domovská stránka Google

Podľa Moes

2020 Nový Príchod Inovovaný s Viac Prispôsobené Body: Update1: Multi-ovládanie v oveľa jednoduchší spôsob, ako

Update2: Nový režim párovania s WiFi+Bluetooth

Update3: Podsvietenia ZAPNUTIE/VYPNUTIE voliteľný

Poskytujú oveľa viac pohodlia a aktualizácie pre váš smart životný štýl s cenou nezmenené tak, ako predtým.

Vlastnosti Produktu:

1.Ľahko premeniť váš dom inteligentné jeden s novým výkonným funkčné smart opony prepnúť;2/3-spôsob multi-control association na ovládanie 1 rolety,uzávierky záves s viacerými opony spínače;Inteligentne riadiť naše rolety,uzávierky závesy v oveľa jednoduchší spôsob, ako s mnohými ovládanie režimov;RF diaľkové a manuálne ovládanie, záclony voliteľné a je k dispozícii medzitým s RF frekvencia postavený v roku,tak ako skupina ovládať viacero prepínačov pomocou jedného Diaľkového ovládania spínača;dosiahnuť multi-control, a to prostredníctvom pridruženia na ďalšie inteligentné spínače;môže pracovať so smart záves motora pre rolety/žalúzie, realizovať automatizáciu pre všetky závesy doma;pridať motorizované odtieňov, alebo iné podobné zariadenia do vášho inteligentného domu s Smart Záves Motora! (Poznámka:opony motor nie je súčasťou balenia,je potrebné self-nákup it;RF diaľkové ovládanie spínač je súčasťou balenia.)

2.Na diaľku ovládať zariadenia s vašim inteligentným telefónom prostredníctvom Inteligentného Života a Tuya App, nech ste kdekoľvek;Kompatibilné s Amazon Alexa a Domovská stránka Google umožňuje hands-free ovládanie hlasom.

3.Vložte nové funkcie do inovované Inteligentný Život Tuya App podsvietenie nastavenie prepínača tiež poskytuje oveľa viac humanized prevádzky intelligent design pre vaše inteligentné životného štýlu;zdieľať ovládanie s rodinou a priateľmi na pridaná pohodlie.

4.Zápas rôzne druhy záclony, ako sú žalúzie/rolety/žalúzie /rolety.Nainštalujte Smart Opony Prepínač veľa miesta,ako office/štúdia/spálňa/ obývacia izba atď.,dokonca ovládať Markíza vo vašom dvore.

5.Mať plnú kontrolu nad pripojené spotrebiče s časovače, časové plány a časovač (1/5/30 minút, 1 hodina, od pondelka do nedele ,atď.) s aplikáciou;oveľa jednoduchšie režim párovania pre pridanie zariadenia s WiFi a Bluetooth pripojený;zahŕňa plnú 2-ročná záruka a 60-dňová záruka vrátenia peňazí pre úplnú spokojnosť.

UPOZORNENIE:RF Diaľkové Ovládanie Spínača sa Môžu Pracovať Len s RF+WiFi Opony Prepínač.

Hlavné Špecifikácie:

Opona Prepínač:

Pracovné Napätie:AC 100-240V 50/60Hz

Výkon záťaže≤600W

Prúd:2,5 A

Pohotovostný Výkon:≤0,5 W

Pracovná Teplota:0-80℃

WiFi Protokol:IEEE 802.11 b/g/n

Režim Pripojenia:Nulovej Čiare ,Fire Line

RF Diaľkový:

Frekvencia:433 MHz

Standard Kód:1527

Bezdrôtová Komunikácia:RF

Batérie Potrebné*1


 • Aktuálna: 2.5
 • Pracovné Napätie: AC 100-240V 50/60Hz
 • Fotoaparát Vybavený: No
 • Frekvencia: 433 MHz
 • Bezdrôtová Komunikácia: RF
 • Názov Značky: MOES
 • pracovná teplota: 0-80 Celzia
 • Kompatibilita: Všetky Kompatibilné
 • Výkon záťaže: Menšia alebo rovná 600W
 • Štát Montáž: Ready-to-Go
 • WiFi Protokol: IEEE 802.11 b/g/n
 • Štandardný Kód: 1527
 • Režim Pripojenia: Nulová Línia ,Fire Line
 • Číslo Modelu: NÁS Opony Prepínač
 • Pohotovostný Režim Napájanie: Menšia alebo rovná 0,5 w
Rkazantsev 2021-01-28 The product never arrived . the seller didn't inform , i found out by tracking that there was a logistics problem. after contacting the seller he offered to resend but than informed again that the product is out of stock . opened a dispute, got the refund from Ali 3/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší