Yardwe 1000ml Nehrdzavejúcej Ocele Zavlažovanie Môže Dlho Náustok Zalievanie Hrniec Záhradkárstvo Nástroj pre Izbové Rastliny Succulents (Strieborný)

Yardwe 1000ml Nehrdzavejúcej Ocele Zavlažovanie Môže Dlho Náustok Zalievanie Hrniec Záhradkárstvo Nástroj pre Izbové Rastliny Succulents (Strieborný)

SKU: w19752

Nový produkt

€16.50 €10.73
Štítky: oheň strom, ego hrnce rastliny, zalievanie postrekovač, palivo náustok, pozemky malý dom, hrniec, môže cínu, orchard, hrnce plantes, vnútorné zariadenia polica.

Popis

Toto je vysoko kvalitný zavlažovanie môže, aj vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele materiálu, dostatočne odolné, aby odolalo denne poškriabaniu, korózii a zhoršuje. S pologule a dlho náustok dizajn, ideálny pre zalievanie succulents a iné izbové rastliny. Cez výtvarné spracovanie, pomáha aby sa zabránilo rozliatiu vody na listy a cieľom je dosiahnuť v malých miestach, bez preliatia na váš stôl.

Funkcie

- Značka: Yardwe.

- Farba: Strieborná.

- Materiál: Nerezová oceľ.

- Rozmery: 26.5 x 11.5 x 14 cm (pozrite si fotografie pre jednotlivé veľkosti).

- Objem: 1000ml.

- Z nerezovej ocele zavlažovanie môže, zahustenie a odolné, nie je ľahké korózii, odolnosť proti poškriabaniu, odolnosť proti korózii.

- Nádherné remeselné, elegantné a krásne, s meďou farebný povrch, pridáva veľa zábavy na záhradníctvo.

- Semi-open top designu je vhodné na dopĺňanie vody a ergonomická rukoväť sa pohodlne drží. Dlho náustok & ľahká pomoc je jednoduché dostať pod nízkymi visí listy.

- Môžete použiť tento zavlažovanie môže pre všetky druhy rastlín, najmä pre sukulentných rastlín.

- Nie je to len možné použiť na zalievanie rastlín, ale aj veľký ako nádherný dar, ktorý má chuť na pestovanie.

Balenie zoznam

1 x Yardwe Zavlažovanie Môže


  • Číslo Modelu: Zalievanie Hrniec
  • Materiál: Kov
  • Kovové Typ: Z Nehrdzavejúcej Ocele
Olyaandriiko 2020-12-12 Lake came, ordered her mother, the same as in the photo, the only thing that was packed was not very, but it's good that the whole came, the water does not spill anywhere, I recommend 5/5
Sherry Mae 2020-12-04 Everything is clear! Thank you) 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší