Motorová Spojky Dia. 39 mm Dvojité Kotúčové Spojky 5.8 N. m 8 mm 10 mm 11 mm 12mm14mm 15 mm 16 mm 17 mm 18 mm 19 mm Spojka Disku

Motorová Spojky Dia. 39 mm Dvojité Kotúčové Spojky 5.8 N. m 8 mm 10 mm 11 mm 12mm14mm 15 mm 16 mm 17 mm 18 mm 19 mm Spojka Disku

SKU: w196

Nový produkt

€15.31
Štítky: 19 mm hriadeľ, Hriadeľ 14 mm, 12 mm spojka, 10 mm hriadeľ súprava, 16 spojky, konektor hriadeľa, panzer 2, motora, spojky, spojka motor hriadeľ 14 mm, 15 mm flexibilný hriadeľ, spojka.

TIPY: Pre medzinárodné dodávky,môže mať colné poplatky vo vašej krajine,sme ochotný vyhlásiť produkty a hodnota podľa vašej požiadavky,a podľa internaional s tandard pravidlá, miestne zvyky, poplatky by mali byť zaplatená kupujúcim.

Stav: Úplne Nové

Model: OD39/ Menovitý krútiaci Moment:5.8 N. m. / Max.Krútiaci moment:11.6 N. m Dvojité Kotúčové Spojky

Tipy:

1)Prosím, vyberte správnu veľkosť otvoru, ako potrebujete

2)Keďže nie je na podporu vstupu "." v vŕtanie zoznam veľkosť,takže pre 12,7 mm veľkosť,sme namiesto "PALEC" ,napríklad,ak potrebujete 12.7x19mm veľkosť,prosím, vyberte si "Inch x 19 mm"

============================== ============ ================== ================= ========

Toto poradie je úplne zahrnuté

1pcs pre vŕtanie veľkosť si zvolil

============================== =================== ================== ========== ========

Ak potrebujete iný typ spojky alebo v iných vrt veľkosť,prosím, kontaktujte nás,vďaka.

Vieme ponúknuť celý model Flexibilnej Spojky , Čeľuste Couping , Kotúčové spojky ,

Pružné Spojky

Čeľuste Spojky

Disk Spojky

*VYRÁBAME LINEAR, HRIADEĽ,BALLSCREW,TBR/SBR LINEÁRNE ŽELEZNIČNEJ PODPORU.TBRUU/SBRUU LINEÁRNE PODPORU,SHF/SH/SK PODPORA,BK/BF/EK/EF/FK/FF BALLSCREW KONCI PODPORU V PLNEJ VEĽKOSTI.

*V kombinácii/komplexné, aby sa odporúča. Čím viac nakupujete, tým nižšie budú náklady.

*MÔŽETE POSLAŤ ZOZNAM PRODUKTOV PRE POTREBUJETE,A BUDEME KONTROLOVAŤ CELKOVEJ NÁKLADNEJ PRE VÁS.

PLS, ABY PLATBU NAJNESKÔR DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ PO MIESTO, OBJEDNÁVKY,V OPAČNOM PRÍPADE NEBUDEME MÔCŤ UDRŽIAVAŤ PORIADOK V PRÍPADE, AK NIEKTORÉ INÉ DIABLOV POTREBUJÚ ROVNAKÉ PRODUKTY A NAŠE SKLADOVANIE SÚ OBMEDZENÉ.

*Väčšina výrobkov, ktoré sú v pamäti,a môže byť dlivery v 5days.

*Vzduch, prepravné náklady, je veľmi odlišná v rôznych krajinách/oblastiach, doprava Zdarma v Číne Post/Hongkong Príspevok.vo všeobecnosti je potrebné o 22-35 dní, do väčšiny krajín.

*Zadarmo doprava výrobkov,ak ich potrebujete v naliehavo a radšej doručenie EMS,pls kontaktujte nás.

Sme profesionálny výrobca pre lineárne železničnej,linear, hriadeľ,lineárne podporu,lineárne jednotky,ballscrew a koniec podpory.

Pre hromadnú objednávku,pls kontaktujte nás pre viac informácií.

Ak budete potrebovať ďalšie lineárny pohyb výrobkov, ktoré nie sú uvedené v obchode, alebo máte nejaké otázky,pošlite správu na mňa a my vám odpoveď do 24 hodín.

*Úprimne dúfam, že majú príjemnú spoluprácu s každým kamarát.a budeme sa snažiť čo najlepšie usporiadať tak, aby ako lepšie, ako môžeme. *Hoci Sme sa,BST AUTOMATIZÁCIE nemôže sľubujú všetky výrobky môžu príchodu všetky v 100% podmienky, pretože tam majú mnoho názorne v priebehu transakcie,ale sľubujem, že sa budeme snažiť čo najlepšie vyriešiť problém vo väčšine vykonateľným spôsobom. *Úprimne dúfame, že každý priateľ môže mať šťastný nákup z nás,a úprimne dúfam, že sa vám môže dať BST AUTOMATIZÁCIE 5 hviezd spätnú väzbu. *Ak je tam nejaký problém, keď ste dostali balík,prosím, láskavo kontaktujte nás najskôr,negatívnu spätnú väzbu nemôže vyriešiť všetky problémy,a úprimne dúfam, že majú pekný komunikáciu s každým kamarát a môžete získať 5 hviezdičiek spätnej väzby pre všetky objednávky.


  • Názov Značky: BSTMOTION
  • Štruktúra: oldham
  • Štandardné alebo Neštandardné: ŠTANDARD
  • Flexibilné alebo Pevné: Flexibilné
  • Číslo Modelu: DD39
  • Materiál: hliník
Tweetygeorge92 2020-11-07 arrived today! thank you for excellent service, and fast delivery 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší