Elektrické uhol brúska 125 mm 1000 W bulharský pre brúsenie a rezanie kovov Sturm! AG9012TL

Elektrické uhol brúska 125 mm 1000 W bulharský pre brúsenie a rezanie kovov Sturm! AG9012TL

SKU: w19281

Nový produkt

€32.52
Štítky: vyrobené v nemecku podpredseda, pánske okuliare 2021, kiaomi translator, zástrčky dosky 4pin, mens glasess 2020, ako trailer dom, iphome prípadoch chlapcov, dc 15 v, plynový sporák, dekoratívne pad vw.

Kompaktný Model C zvýšené pracovné oblasti pre istotu aplikácie v prísnych podmienok a nad hlavou.

Nástroj je schopný plniť všetky úlohy na rezanie, čistenie, brúsenie povrchov z kovu, keramických dlaždíc, tehál a spracovania kameňa.

Vzácna možnosť držania nástroja jednou rukou vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným dizajnom prípadu.

Znížené redukcia bývanie umožňuje vykonávať hlbšie rezať.

Zablokovanie vretena zaisťuje rýchle zmeny náradia a zvyšuje produktivitu.

Ďalšie dve polohy rukoväť je naklonený k redukcia orgánu na zvýšenie pohodlia pracovného procesu.

Rýchloupínací puzdro-výmena kotúča bez nástroja-je presunutých jeden pohyb a zaisťuje bezpečnosť práce.

Bezpečné double-pól switch s fixáciou zjednodušuje prácu v nepretržitom režime a poskytuje okamžité vypnutie nástroj s jedným kliknutím, ak je to potrebné.

Rozšírené prachu ochrana optimalizovaný vnútorný aerodynamický okruhu udržuje motor pred prehriatím a rozširuje svoje zdroje.

Systém udržiavania konštantného tlaku na kefy "clockspring" vytvára stabilný kontaktu bez ohľadu na ich opotrebovanie, preto, elektrický motor pracuje s vyšším výstup počas celej životnosti.

Zvýšená odolnosť proti prehriatiu, zosilnené ozubené prevody a obrnené rotora zaručujú dostatočnú pevnosť pri vysokom zaťažení.

Ergonomické nylonu, odolný voči nárazom a nízkym teplotám, poskytuje dlhý a komfortnú prácu v akýchkoľvek podmienkach prevádzky.

Predĺžil odolný mrazu (4,5 m), non-nezamotá gumy kábel udržuje jeho pružnosť pri nízkych teplotách a poskytuje rozšírené pracovnou plochou viac ako 50 M2.

Tenká rukoväť pre pohodlné uchopenie.

Priemer vstupnej otvoru (mm) 22,2.

Matice pre upevnenie disk, súbor kefy, prídavnú rukoväť, kľúč, ochranné puzdro v súprave. Výrobca Sturm! Produkt výrobca Svetlo & le;. 5m a Omega; Položka Č. AG9012TL Kód Stavu Выводимый Nástroj váha bez obalu a príslušenstva 1,7 Rozmery balenia (mm) 285*135*130 Maximálny výkon (W) 1 000 Nečinnosti rýchlosť (ot / MIN) 11000 výhody kód Jemné rukoväť pre jednoduché uchopenie rýchle uvoľnenie puzdra-náhradný disk bez nástroj 4,5 m kábel-sloboda pohybu Vŕtanie priemer (mm) 22,2 Hmotnosť 2.33 kg

COM_VIRTUEMART_RELATED_PRODUCTS 1784


  • Názov Značky: STURM
  • Typ Napájania: elektrické
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
Vasilijulyanov 2021-02-10 продавец общительный,отзывчивый. 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší