FUNSHION 433.92 MHz Wifi Prijímač Mobilný Telefón na Diaľkové Ovládanie Spínač Relé 110V 220V Smart Home 433 Mhz Tuya App Časovač Modul

FUNSHION 433.92 MHz Wifi Prijímač Mobilný Telefón na Diaľkové Ovládanie Spínač Relé 110V 220V Smart Home 433 Mhz Tuya App Časovač Modul

SKU: w17

Nový produkt

€8.49 €4.92
Štítky: smart home, aqara h1 pro, 433 rf, loratap wifi spínač relé, din wifi spínací, aqara záves motora, ovládací spínač wifi, 433 MHz, moe prepínač, alexa prepínač.

modname=ckeditor

Popis Výrobku:

Názov produktu:smart switch

Spôsob kontroly:App

Podpora:Android/IOS

Spôsob prenosu:WIFI

Bezdrôtový WIFI:802.11 B/G/N 2,4 GHZ

veľkosť:65mm*23 mm*40 mm

Diaľkové ovládanie vzdialenosť: mobilný telefón na diaľkové ovládanie

Strmosťou line: 1 spôsob

Prevádzková teplota:-10℃-60 ℃

Vstupné Napätie: AC 90V-250V 50/60Hz

Max Prúd: 10A

Max Zaťaženie Výkon: Odporová záťaž: 2200W (AC220V)

Max Zaťaženie Výkon: Žiarovky: 2200W (AC220V)

Max Zaťaženie Výkon: Induktívne zaťaženie: 500W (AC220V)

Max Zaťaženie Výkon: Kapacitné zaťaženie: 200W (AC220V)

Max Zaťaženie Napájania: úspora Energie lampa: 300W (AC220V)

Ako pripojiť zariadenie k sieti Wi-Fi

Za prvé :

Ako pripojiť zariadenie k sieti Wi-Fi ?

1. Zapnite smart switch a uistite sa, že telefón je pripojený k sieti Wi-Fi sieť v pásme 2,4 GHz frekvenčné pásmo; zapnite Bluetooth telefónu.

2. Uistite sa, že zariadenie, mobilný telefón, a smerovač sú blízko pri sebe.

3. Stiahnuť a otvoriť App:Hľadania pre "Inteligentný Život" v App Store alebo naskenujte QR kód nižšie ak chcete stiahnuť a nainštalovať Aplikáciu;prvý stiahnuť a používať, prosím, kliknite na tlačidlo "Vytvoriť Nový Účet" tlačidlo na registráciu;Ak už máte účet, kliknite na tlačidlo "Prihlásiť pomocou existujúceho účtu" tlačidlo.

4. Reset smart switch: Stlačte a podržte tlačidlo na smart switch pre viac ako 6 sekúnd, kým sa LED indikátor na to bliká rýchlo.

5. Otvorte "Inteligentný Život" APLIKÁCIU, kliknite na tlačidlo "+" v pravom hornom rohu zadajte zariadenia okrem stránky, a potom vyberte možnosť "Auto Scan" (prosím, zapnite funkciu Bluetooth telefónu pred vykonaním tejto operácie) spustite vyhľadávanie v okolí zariadenia, ktoré majú byť pridané. Po zistení zariadenie , ktoré chcete pridať, ikona a názov zariadenia sa zobrazí na APP stránke alebo výzva stránka bude pop-up, potom prosím postupujte podľa pokynov APP vyzve na pridať deviceAfter smart switch je pripojený k sieti Wi-Fi, môžete vidieť novo pridaného zariadenia na domovskej stránke Smart Život

Ako sa pripojiť na aplikácie tretích strán, ako Alexa a Asistent Google?

Pri použití third-party smart reproduktor ak sa chcete pripojiť, musíte najprv stiahnuť tretej strany APLIKÁCIE a zaregistrovať účet, ako je Amazon Alexa; potom pridať zariadenie v "Inteligentný Život APP", prístroj otvoriť ovládací stránke, kliknite na tlačidlo pravom hornom rohu obrazovky (pozri obrázok nižšie), a potom Skočiť do prístroja informácie stránku, kde môžete zmeniť názov zariadenia, a môžete vidieť detaily tretej strany, ktorá je riadená APLIKÁCIA podporuje zariadenia, vyberte APLIKÁCIU, budete musieť pripojiť, ako Alexa, kliknite na ikonu zadajte záväzné rozhranie, a potom stlačte stránky vyzve prevádzky.


  • Názov Značky: QIACHIP
  • Certifikácia: CE
  • Číslo Modelu: KR2201WB
  • Štát Montáž: Ready-to-Go
  • Max Rýchlosť: 433mhz wifi prijímač
  • Gyro: 0 Pracovať S Tuya Alexa a Domovská stránka Google
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
Robbychan168 2021-01-11 good seller thank you 5/5
Arinadrokina 2021-01-11 Good price ! Good product ! Good seller ! Recommend 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší