Prenosný Mixér Orange Citrón Ručný Odšťavovač Na Ovocie Extractor Hliníkové Strane Squeezer Ručné Stlačte Stroj Licuadora Portatil

Prenosný Mixér Orange Citrón Ručný Odšťavovač Na Ovocie Extractor Hliníkové Strane Squeezer Ručné Stlačte Stroj Licuadora Portatil

SKU: w10817

Nový produkt

€17.69 €12.38
Štítky: osobné odšťavovač stroj, veľké ruky stlačte, odšťavovač citrón, odšťavovač, citrón squeezer, lekue citrón squeezer, príručka šťavy odšťavovač, odšťavovač stlačte, kichen zmiešavač, cappucino maker.

Popis:

Šetrite čas vďaka tejto strane odšťavovač, ľahko filter semená, ťažké buničiny a citrusové plody, kôra z vášho šťavy, a dostanete originálnu chuť zostáva odšťavovač v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou tohto odšťavovača.

Funkcie:

- Farba: Strieborná

- Materiál: Hliníková Zliatina

- Veľkosť: 22x10.8x11.6typ

- Primeranú Štruktúru: vysoko kvalitné squeezer zaisťuje, že sa rukoväť nemá ohýbať keď chceme veľké citrusové ovocie. Trojuholníkové odklon tryska, anti-drip, jednoduché a hladké na liatie.

- Práce Uloženia: Pomocou trvanlivé hliníkovej zliatiny konštrukcie, aby sa dodať maximálny tlak na všetky citrusové plody.

- Ľahko Sa Čistí: zložiek tejto odšťavovač sú odnímateľné pre jednoduché čistenie.

- Jednoduchá obsluha: Tento orange stlačte tlačidlo je tak pohodlné použitie a môžete získať každý trochu šťavy z ovocia. Veľmi jednoduché použitie aj pre deti alebo starí ľudia.

- Inovované Odšťavovač: Schopný stláčanie 30% viac šťavy ako tradičné ručné odšťavovačov.

Balenie zoznam

1*Odšťavovač Ovocia


  • Štýl: Horizontálne
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Hliníkové Zliatiny

Súvisiace produkty

Najpredávanejší