2 zadajte Halli Galli Dosková Hra 2-6 Hráčov Rodiny Ovocná Extrémne verzia s Kovovým Bell Rýchla Akčná Hra

2 zadajte Halli Galli Dosková Hra 2-6 Hráčov Rodiny Ovocná Extrémne verzia s Kovovým Bell Rýchla Akčná Hra

SKU: w1061

Nový produkt

€12.75 €8.66
Štítky: hra, kríž krúžok, catan dosková hra dreva, dosková hra, ponziho schéma, eldritch horor, kosa hry doskové, 600 hra, canva, opona naprostej.

1)Veľkosť balenia :10 cm*14 cm*5 cm

2)Hmotnosť:420g

3)Materiál:Papier

4)Možnosť:2 druhy

5)Farba:Ako na obrázku

6)Na Obaloch:Čierna Taška

2-6 hráčov,Vek: 6+,

Hracia Doba cca 10 Min

Halli Galli je rýchla akčná hra, v ktorej hráči pozor na nastaví presne päť ovocie. Paluba obsahuje 56 hracie karty zobrazujúce štyri druhy ovocia do skupín 1 až 5 a zvon typ nájsť na hotelových recepciách.

Na palube je rozdelené rovnomerne medzi hráčmi. Všetci hráči sa držia svojich palube lícom dole a striedajú riešení jednu kartu lícom nahor pred nimi. Ako každý hráč odhaľuje jej ďalšiu kartu, okamžitých vidíte celkom päť z jedného druhu ovocia na stole, udrel zvon. Ak ste správne, budete vyzdvihnúť všetky odohrané karty a dať ich do svojho palubou; ak ste zlé, platíte ďalších hráčov jednu kartu každý. Keď vám dôjdu karty, si mimo. Keď sa dvaja hráči zostanú, budú hrať, kým bell je udrel ešte raz, potom hra končí a vyšší palube výhry.

Majte na pamäti, že päť-z-za-druhu sa môže vyskytnúť aj pri karty odkryté a keď sú pokryté. Ak, napríklad, karty ukazujú 3, 1 a 4 banány sú na stole a 3 sa potom vzťahuje non-banán karty, zrazu päť banány sú ukazuje a niekto lepšie dosiahnuť na zvonček.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
Andrelopesferreira 2020-12-31 Great game but unfortunately the rules are in Chinese fortunately q I knew the rules already 5/5
Ele Manuel 2020-12-26 Fine. Do own Eem spelbeschrijvingen must search. That is missing. But call is also very firm! 5/5
Buďte prvý kto napíše recenziu!

Súvisiace produkty

Najpredávanejší