1 ks Kuchynskej Zásuvky Skladovanie Zásobník Multifuncitoanl 4 Mriežky, Vidličky Zásobník na Príbory, Tácky Zásuvky Organizátor pre Kuchyňa

1 ks Kuchynskej Zásuvky Skladovanie Zásobník Multifuncitoanl 4 Mriežky, Vidličky Zásobník na Príbory, Tácky Zásuvky Organizátor pre Kuchyňa

SKU: w10569

Nový produkt

€7.04 €3.59
Štítky: príbor, kuchynské zásuvky, príbor, kuchynské zásuvky organizátor zásobník, kuchynská bielizeň skladovanie, kovové striebro organizátor, deliče zásuvky organizátor, držiak na príbory, micro mieste, zásuvky na organe, boxy príbory úložný box, príbory zásuvky.

Popis

Toto je 4-priestor kuchynskej zásuvky skladovanie zásobník, že zmestí sa do každej kuchyne pomôcť s strieborný riad a nádoby, organizácie. Je vyrobená z odolného materiálu, s výtvarné spracovanie, povrch je hladký a elegantný, nebude bolieť ruky. To je polyfunkčný, oblek pre skladovanie vidličky, nože, lyžice a mnoho ďalších cutleries.

Funkcie

- Farba: Náhodné Farby.

- Materiál:.

- Veľkosť: 33*26.5*4cm.

- 4-priestor kuchynskej zásuvky skladovanie zásobník, že zmestí sa do každej kuchyne pomôcť s strieborný riad a nádoby, organizácie.

- Vyrobené z a odolný materiál, s výtvarné spracovanie, povrch je hladký a elegantný, nebude bolieť ruky.

- Odolné príbory zásobník je ideálny pre vedenie zásuvky a skrine usporiadaný.

- Je riadu organizátor sa skladá z mnohých veľkosť oddelení, aby sa zmestili všetky veľkosti riadu. Odolný a pripravený vydrží na celý život.

- Skvelé pre vaše kuchyňa, pracovňa, spálňa, kúpeľňa, atď. Naše príbory, tácky určite zaujme vašich potrieb organizácie.

1 x Skladovanie Zásobník


  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty

Najpredávanejší