Odborná 12 v 1 HUK Zámok Demontáž Nástroj Zámočník Nástroje Súpravy Odstrániť Dom, Auto Lock Opravy vybrať Set

Odborná 12 v 1 HUK Zámok Demontáž Nástroj Zámočník Nástroje Súpravy Odstrániť Dom, Auto Lock Opravy vybrať Set

SKU: w10485

Nový produkt

€24.37
Štítky: auto lock pick, huk zámočník nástroj, lockpick, zámky vybrať nástroj, páčku uzamknutia vybrať, zámočník nástroj, zámok vybrať set, zámok vybrať set zámočník nástroj, sady nástrojov professional, lock pick.

Máme veľa zámočník nástroje,ako 2-v-1,obráťte sa na nás.

whatsapp:+86-15250350352

Skype:sarah.lisun

ZÁSIELKY: dodacia lehota je cca 5~7 dní DHL/UPS/FedEx/TNT,10 dní od EMS,20-60days Čína príspevku Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa položka včas. Ale niekedy to môže byť oneskorením z dôvodu poveternostných a miestnych vlastné, Vaše pochopenie je veľmi vítané. Ak prichádzate z ruskej Federácie/Turecko/Brazília, pls vybrať zásielky Čína príspevok mail air mail/www.reiter.sk štandardná doprava/EUB, je to jednoducho vymazať vlastné vo vašej krajine, ďakujeme. Keď balík dorazí na miestnej vlastné, pls kontakt na vlastné asap a odovzdať tarify, poplatok závisí od vašej krajiny, ak si nemal platiť pre sadzobné, nemôžete získať balíček, a nebudeme opustiť balík, ak sa chcete vrátiť späť, by ste mali platiť pre zásielky

Zárukou kvality: Všetky položky, ktoré majú záruka 1year ,ak nejaké výrobné kvality problém ,môžeme opraviť alebo zmeniť ew jeden zdarma na 1 rok. Mohli by sme pripraviť produktov naraz pre zákazníkov okamžite zakúpiť. Ponúkame technickej podpory a celoživotného služby po predaji.

Kontaktujte Nás:

Ak model má nejaké problémy s kvalitou, že nie ste spokojní,pls neváhajte a pošlite ho späť k nám pre zmenu nový alebo opravu pre vás.To je naša práca,a robíme sľub.


  • Názov Značky: YOUPU
  • Číslo Modelu: HUK

Súvisiace produkty

Najpredávanejší