HU64 Úprimný Auto Auto Profilom na Plesne Zámočník Benz Úzky Kľúč Fréza

HU64 Úprimný Auto Auto Profilom na Plesne Zámočník Benz Úzky Kľúč Fréza

SKU: w10173

Nový produkt

€12.92
Štítky: úprimný jet, Y8P, úprimný keychain, ručné tlačidlo fréza, xcan tlačidlo fréza, valec zámok nastaviť, auto zámočník nástroj, zámočník nástroj, hu66, dvere páky nastavte.

Máme veľa zámočník nástroje,ako 2-v-1,obráťte sa na nás.

whatsapp:+86-15250350352

Skype:sarah.lisun

ZÁSIELKY: dodacia lehota je cca 5~7 dní DHL/UPS/FedEx/TNT,10 dní od EMS,20-60days Čína príspevku Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa položka včas. Ale niekedy to môže byť oneskorením z dôvodu poveternostných a miestnych vlastné, Vaše pochopenie je veľmi vítané. Ak prichádzate z ruskej Federácie/Turecko/Brazília, pls vybrať zásielky Čína príspevok mail air mail/www.reiter.sk štandardná doprava/EUB, je to jednoducho vymazať vlastné vo vašej krajine, ďakujeme. Keď balík dorazí na miestnej vlastné, pls kontakt na vlastné asap a odovzdať tarify, poplatok závisí od vašej krajiny, ak si nemal platiť pre sadzobné, nemôžete získať balíček, a nebudeme opustiť balík, ak sa chcete vrátiť späť, by ste mali platiť pre zásielky

Zárukou kvality: Všetky položky, ktoré majú záruka 1year ,ak nejaké výrobné kvality problém ,môžeme opraviť alebo zmeniť ew jeden zdarma na 1 rok. Mohli by sme pripraviť produktov naraz pre zákazníkov okamžite zakúpiť. Ponúkame technickej podpory a celoživotného služby po predaji.

Kontaktujte Nás:

Ak model má nejaké problémy s kvalitou, že ste spokojní,pls neváhajte a pošlite ho späť k nám pre zmenu nový alebo opravu pre vás.To je naša práca,a robíme sľub.


  • Číslo Modelu: hu64
  • Názov Značky: YOUPU

Súvisiace produkty

Najpredávanejší